HWGC Türkiye, Masaüstü SMD dizgi makinesi olan HW-T4–50F/44FX modelini tanıttı

HW-T4–50F/44FX modeli Masaüstü SMD Dizgi Makinesidir ve 4 Kafalı, 5.000–8.000 CPH, 44 ya da 50 Feeder’lı özelliğine sahiptir

hwgc_smt_smd_dizgi_makinası_hw-t4-44f-desktop-masaustu

ARGE Firmalarının göz bebeği haline gelen HW-T4–44FX ve HW-T4–50F iki masaüstü smd dizgi makinesi modeli ile elektronik firmalarının ARGE departmanlarının numune ve prototip SMD dizgi ihtiyaçlarını çözmektedir.

Bu iki SMD Dizgi makine modeli yüksek hassasiyet ve 7/24 aralıksız dizgi yapabilme yeteneğine sahip olduğu gibi saatte 5.000 ile 8.000 elektronik komponent yerleştirme hızı ile ilk seri üretim ihtiyaçlarını da rahatlıkla karşılayabilmektedir.

Teknik özelliklerinden bahsetmek gerekir ise,

  • Konum Doğruluk Hassasiyeti: 0.01mm
  • Feeder (Komponent besleyici) Sayısı : 44/50F
  • Montaj Hızı: 5.000–8.000/Saat
  • IC Tray Sayısı: 48
  • Nozzle Sayısı 4
  • Maksimum PCB Alanı: (44FX)350*280mm

Tüm teknik özellikler için ziyaret edebilirsiniz.

HW-T4–44FX : https://hwgcturkiye.com/urunler/hw-t4-44fx-masaustu/

HW-T4–50F : https://hwgcturkiye.com/urunler/hw-t4-50f-masaustu/

HW serisi SMD dizgi makinelerinin sağladığı kullanım kolaylıkları

Feeder kurulumlarında konumlarının otomatik optimizasyonu ile zahmetli manuel dağıtım sorununu mükemmel bir şekilde çözer.

SMD Dizgi Makinelerimizde bulunan Akıllı Optimizasyon, geleneksel manuel yönteme kıyasla birden fazla elektronik komponent feederlarının zahmetli dağıtımını daha verimli ve mantıklı hale getirir.

Nozulların kurulum sırasının otomatik optimizasyonu

Nozul modellerini BOM’a göre akıllıca seçin ve programdaki ilgili nozulun konum numarasını senkronize olarak güncelleyin.

Toplama verimliliğini en üst düzeye çıkaran birden fazla kafa ile eşzamanlı toplama

Smd dizgi yapılırken feeder’lara elektronik malzeme takılması ve elektronik komponent toplama arasındaki kusursuz bağlantı, akıllı algoritmalar tarafından uygulanan tek tıklatma optimizasyonu ile elde edilir.

Besleyici toplama koordinatlarının otomatik kalibrasyonu

Bu işlevin anlamı: smd dizgi programlama süresi maliyetlerinden %30 tasarruf sağlayabilir ve hızlı, verimli ve doğru tek tıklama işlemiyle verimliliği büyük ölçüde artırabilir.

Montaj için en kısa yolun tam otomatik yerleşimi

Sistemin akıllı algoritmasını kullanan HWGC smd dizgi montaj sistemi, testler yapmak ve karmaşık ve devasa düzeni elle dağıtmak yerine yalnızca tek bir tıklamayla yapmanıza yardımcı olabilir.

Üç aşamalı giriş

Zaman maliyetlerinden mümkün olduğunca tasarruf etmek ve yüksek enerji verimliliği sağlamak için giriş sürecini bekleme aşaması, montaj aşaması ve bitmiş ürünler için çıkış aşaması olmak üzere üç aşamaya ayırıyoruz.

SMD Dizgi Makineleri Ürünlerin Detayları

SMD Dizgi Makinelerinde Gerçek hassasiyet, gerçek yüksek verimlilik ve gerçek akıllılık

SMD dizgi makinelerinde Endüstriyel Bilgisayar kullanılıyor

HWGC-smd-dizgi-makinesi-bilgisayar

17 inç ekran, klavye ve mouse. Hali hazırda kurulu olan kullanıcı dostu işletim sistemi, WinXP / Win7, görüntü programlama ve PCB dosyası içe aktarma vb. destekler.

Hassas Vidalı Mil ve Doğrusal Hareket Kılavuzu

İthal hassas vidalı mil ve lineer hareket kılavuzunun kullanılması, uzun süreli bakım gerektirmeyen çalışma, yüksek doğruluk ve gürültüsüz çalışma getirecek ve smd dizgi makine performansını etkin bir şekilde artıracaktır.

0201–0402, QFN, QFP ve BGA montaj doğruluğunu garanti eder. Kesinti olmadan 24 saat sürekli çalışmanın yüksek istikrarını elde edin ve üretkenliği önemli ölçüde artırın.

SMD Dizgi Makinelerinde HQ Kamera — HD Kamera

HWGC-smd-dizgi-makinesi-kamera-4

SMD Dizgi makinemizde, çipleri monte etmek için kullanılan profesyonel ithal 5MP endüstriyel kalibrasyonlu HD kamera ve onu destekleyen 5MP distorsiyonsuz endüstriyel görüş HD lensi. Sekiz yerleştirme kafasının aynı anda tanınmasıyla verimliliği önemli ölçüde artırabilen sekiz adet 1MP endüstriyel hızlı tanıma kamerası bulunmaktadır.

HWGC Türkiye: https://hwgcturkiye.com/urunler/hw-t4-44fx-masaustu/

Linkedn